Cennik

20 zł za stronę A4
Opiniowanie umów

Opiniujemy umowy wraz z z omówieniem wszelkich związanych z nimi zagadnień prawnych. Zdecydowanie tańsza opcja niż tworzenie umów od podstaw. Opinię sporządzimy w terminie 7 dni.

SKONTAKTUJ SIĘ!
100 zł
Opinie prawne

Opracujemy opinię prawną na wskazane przez Ciebie zagadnienie wraz z omówieniem wszelkich szczegółów. Opinia zostanie sporządzona w terminie 7 dni od dnia przesłania zagadnienia.

SKONTAKTUJ SIĘ!
150-400 zł
Tworzenie umów

Tworzymy umowy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy oraz prawa autorskiego wraz z omówieniem wszelkich związanych z nimi zagadnień.

SKONTAKTUJ SIĘ!

 

200-400 zł
Tworzenie umów w języku angielskim

Tworzymy umowy w języku angielskim wraz z omówieniem wszelkich zagadnień związanych z zawieraną umową. Prawnicze słownictwo pozwoli na uniknięcie późniejszych sporów.

SKONTAKTUJ SIĘ!
100-300 zł
Przygotowywanie pozwów

Przygotowywujemy pozwy wraz z omówieniem związanych z nim zagadnień prawnych oraz wskazaniem niezbędnych działań do korzystnego zakończenia postępowania sądowego.

SKONTAKTUJ SIĘ!
150-500 zł
Prawo Internetowe

Zajmujemy się tworzeniem regulaminów oraz dokumentacji w zakresie ochrony danych osobowych. Posiadamy doświadczenie przy współpracy z sklepami internetowymi oraz aplikacjami świadczącymi odpłatne usługi w internecie.

SKONTAKTUJ SIĘ!

 

Style Switcher

Layout options
Header options
Accent Color Examples
Background Examples (boxed-only)
View all options →